• Новак
Ersази Женски Капут Женски Моден Врвка За Влечење Џеб Со Копчиња Со Копчиња Со Долг Ракав Отпечатен Обичен Лабав Џемпер Врв Во Дозвола Розова Преголема Дуксерка За Ж

Ersази Женски Капут Женски Моден Врвка За Влечење Џеб Со Копчиња Со Копчиња Со Долг Ракав Отпечатен Обичен Лабав Џемпер Врв

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Exploneration Explation Explation Entazi. Љубовта ќе го ублажи вашиот тежок живот, ќе го сака животот, ќе се сака себеси! Дојдете и изберете ги вашите омилени врвови! Qurtame-Style : Мода, Секојдневен, Лабава Сезона : пролет, fall, зима-Карактеристики : Женски Есенски Моден Печатење Вратот Долг/Краток Ракав Обичен Лабав Врв-Пригода : дневно, одмор, забава, работа, училиште, работа, училиште, шопинг, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката