• Новак
Време и време женски пуловер качулка

Време и време женски пуловер качулка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Откријте, одмотајте се со пријатно или поставете го со оваа качулка од пуловер и TRU. Овој основен може да се носи под јакна или да се повлече за соло стил. Спарете ја оваа женска качулка со омилените фармерки, џогери или хеланки за удобен изглед-тоа е кул случајно додавање на вашата секојдневна гардероба! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 преден кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со врзана вратоврска. Долга ракав со долги ракави од време и Тру.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката