• Новак
Дуксери За Жени Модни Дуксери Печатени Дуксери Блузи Со Долги Ракави

Дуксери За Жени Модни Дуксери Печатени Дуксери Блузи Со Долги Ракави

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Fall, Зимаматеријал : Полиестерски Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Тркалезно Деколтеобразен Стил : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 55см/21.65" Должина : 67см/26.38" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 114см/44.88" Рамо : 62см/24.41" ракав : 56см/22.05" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77" големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 120см/47.24" Рамо : 64см/25.20" Ракав : 58см/22.83" Должина : 70см/27.56" Големина : Xl сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 126см/49.61" Рамо : 66см/25.98" РАКАВ : 60см/23.62" Должина : 72см/28.35" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 132см/51.97" Рамо : 68см/26.77" Ракав : 62см/24.41" Должина : 73см/28.74" големина : 3хл Сад : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 138СМ/54.33" Рамо : 70см/27.56" Ракав : 64см/25.20" Должина : 74см/29.13" Големина : 4хл Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 144см/56.69" Рамо : 72см/28.35" Ракав : 66см/25.98" Должина : 75СМ/29.53" големина : 5xl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 150cm/59.06" Рамо : 74cm/29.13" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 76cm/29.92"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. €Материјал q висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. ®Прилика е Совршена За секојдневно,канцелариско, кампување на отворено,а исто така и секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата. €Совети€Лесно За Чистење, машинско перење во ладна вода, не сушете чисто и избелувајте, закачете суво. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата за Клиенти. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката