• Новак
Дуксери За Жени Модни Дуксери Со Врвки Со Цврста Боја Слатки Дуксери Преголеми Ј2К Дуксери со Џеб

Дуксери За Жени Модни Дуксери Со Врвки Со Цврста Боја Слатки Дуксери Преголеми Ј2К Дуксери со Џеб

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женскисезона : Цела Сезона, Пролет, Fall, Зима Материјал : Памучна Боја : Вино : Ракав : Тип На Јака Со Долги Ракави : Стил На Тркалезно Деколте : Цврста Дебелина На Бојата : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; Излегување; Плажа; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 х Женски Топсизајз Табела : Големина : С Биста : 110см/43.31" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 50см/19.69" Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 116см/45.67" Ракав : 65см/25.59" рамо : 51см/20.08" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 52cm/20.47" Должина : 74cm/29.13" Големина : Xl Биста : 128cm/50.39" Ракав : 69cm/27.17" Рамо : 53cm/20.87" Должина : 76cm/29.92" големина : 2xl Биста : 138cm/54.33" Ракав : 71cm/27.95" Рамо : 55cm/21.65" Должина : 78cm/30.71" Големина : 3xl Биста : 148cm/58.27" Ракав : 73cm/28.74" Рамо : 57cm/22.44" Должина : 80cm/31.50"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. €Материјал q висококвалитетна ткаенина, дише, лесна, еколошка, пријателска за кожата, што ќе ви донесе удобно искуство со облекување. `+Табела Со големини Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" што ја даваме на сликата. Силно препорачуваме да изберете една големина нагоре. ®Прилика е Совршена За секојдневно,канцелариско, кампување на отворено,а исто така и секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн.Обичните Елегантни Блузи за Жени ве прават стилски и шармантни во толпата. €Совети€Лесно За Чистење, машинско перење во ладна вода, не сушете чисто и избелувајте, закачете суво. Ако имате какви Било прашања во врска со големината, квалитетот, пратката или што било друго, ве молиме контактирајте Ја Услугата за Клиенти. Ние нудиме одговор на е-пошта во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката