• Новак
Дуксери Женски Пуловер Врвови За Влечење Копче Надолу Долг Ракав СО Џеб И2К Качулка За Жени

Дуксери Женски Пуловер Врвови За Влечење Копче Надолу Долг Ракав СО Џеб И2К Качулка За Жени

Rating 
DEN 543.68

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 51см/20.08" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 106см/41.73" Ракав : 52см/20.47" Должина : 68см/26.77" Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 112см/44.09" РАКАВ : 53cm/20.87" должина : 69cm/27.17" големина : xl сад : 12 еу : 42 биста : 118cm/46.46" ракав : 54cm/21.26" должина : 70cm/27.56" големина : xxl сад : 14 еу : 44 биста : 124 CM/48.82" Ракав : 55cm/21.65" ДОЛЖИНА : 71см/27.95" женски пуловер Дуксери врвови копче надолу долги ракави дуксери со џебен производ информации : сезона : зимски пол : Женски ПОВОД : обичен материјал : тип на полиестерска шема : стил на крпеница : обична Должина : Редовно вклопување : одговара на дебелината на големината : Стандардни карактеристики : ✿дизајни : симпатичните дуксери се Многу Слатки и ПРИЈАТНИ во животот. Тој е мек, удобен и квалитетен, неговиот стил е долг ракав, дуксери, дуксер со пуловер, дуксери со копчиња со џеб и врвка. ✿Уникатен дизајн : Голем преден џеб, функционален за носење мали нешта при вежбање; Долг ракав, V врат, секојдневно лабаво вклопување, блок во боја, печатено,копче нагоре со врвка, дизајн на предниот џеб и качулка, стилски и гламурозен. ✿Повод : Нашите дуксери со долги ракави се основната облека за женската гардероба. погоден за секојдневен живот, внатрешен, надворешен, работа, шопинг, спорт. Погоден за секоја пригода во пролет, рана fall и зима. Добар избор за совпаѓање со хеланки,фармерки,панталони итн. ✿Сите Натпревар : женските врвови со долги ракави погодни за спарување со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. тоа е суштински дуксери во вашата гардероба. ✿Големината Е кинеска големина.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на последната слика. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски пуловер со Качулка женски дуксери трендовски;женски трендовски дуксери 2023. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. лесно совпаѓање со вашите фармерки со висок струк. Назад На Училиште. Женски Пуловер Врвки За Влечење Врвови Копче Надолу Долги Ракави Дуксери со Џеб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката