• Новак
Женска Сина Френклин И Маршал Дипломати Сестра Пуловер Худи

Женска Сина Френклин И Маршал Дипломати Сестра Пуловер Худи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Ова Френклин И Маршал Дипломати Сестра Пуловер Худи смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Се одликува со хауба и џеб од предната торбичка што ќе ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со графика за печатење на екран, овој обичен дуксер е совршен додаток на вашата колекција На Дипломати Френклин И Маршал. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Со качулка. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. Машинско перење. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Пуловер. Увезени. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Бренд : Просфера. Предна торбичка џеб. Качулка со врвки за влечење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката