• Новак
Намален Женски Џемпер Тркалезно Деколте Пуловер Џемпер Еднобоен Обичен Среден Долг Долг Ракав Есенски И Зимски Дебел Раб Неправилен Џемпер Плетен Фустан

Намален Женски Џемпер Тркалезно Деколте Пуловер Џемпер Еднобоен Обичен Среден Долг Долг Ракав Есенски И Зимски Дебел Раб Неправилен

Rating 
DEN 351.68

Достапност
Производот е достапен

Ироинид Женски Тркалезен Џемпер Со Пуловер Со Деколте Со Цврста Боја Секојдневен Есенски И Зимски Дебел Раб Со Среден Долг Ракав Неправилен Џемпер Плетен Фустан Карактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина со умерена дебелина, мека и удобна.Дизајн : Кружен Врат Со Долг Ракав Буци Полите Неправилен Џемпер Плетен Фустан Прилика : Шопинг, Општа Забава, Употреба На Излегување : Може да се совпадне со какви било чевли, панталони, палта, изгледа свеж И убав Стил : елегантна, секси дама, симпатична. Удобна и мека ткаенина, дише за носење сезона : Aut и зима : женска ткаенина : 50 хемиски влакна, 50 полиестерстил : Уникатен и нов дизајн, променлив стил вклучено : 1 Големина на џемпер : С Големина На Етикетата : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 120см/47.24" Рамо : 60см/23.62" Должина : 82см/32.28" Ракав : 56см/22.05" Големина : м големина на етикетата : средно сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 124см/48.82" рамо : 61см/24.02" Должина : 83см/32.68" РАКАВ : 57см/22.44" големина : Л Големина На етикетата : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 128см/50.39" рамо : 62см/24.41" должина : 84см/33.07" ракав : 58см/22.83". Добро изработена и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме, да имате добро време за купување. Испорачано во рок од два дена по купувањето, испорачано во рок од 8-14 дена, може да се испорача однапред. кардигани со кратки ракави за жени. џемпер плус големина. виолетови кардигани за жени. шакет жени. кардиган со кратки ракави за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката