• Новак
Циекен Жени Обични Круг Вратот Без Ракави Солидна Лабава Смена Фустан

Циекен Жени Обични Круг Вратот Без Ракави Солидна Лабава Смена Фустан

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Обичен Фустан Со Цврста Лабава Смена Без Ракави Со Тркалезен Врат Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : 100% сосема нов и висок quality.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Лето : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Силуета : Вклопете што добивате : 1 XDress Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Табела со големини : Size USUKEUBust Length S483484cm/33.07"111cm/43.70"M6103688cm/34.65"112cm/44.09"L8123892cm/36.22"113cm/44.49"XL10144096cm/37.80"114cm/44.88"XXL121644100cm/39.37"115cm/45.28"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm/33.07"Length : 111cm/43.70"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 88cm/34.65"Length : 112cm/44.09"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 92cm/36.22"Length : 113cm/44.49"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 96cm/37.80"Length : 114cm/44.88"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 44 Bust : 100cm/39.37"Length : 115cm/45.28" овој фустан сега е популарен стил. Овој фустан го сакаат многу луѓе. Овој фустан е квалитетен и може да се носи долго време. Овој фустан може да се излади во лето. Овој фустан може да им се подари на вашите пријатели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката