• Новак
Есенски Фустани За Женски Женски Моден Печатење Со Долги Ракави Дами Со Тркалезен Врат Празнично Излегување Долг Фустан Женски Фустан ТАНКИКЕ XL

Есенски Фустани За Женски Женски Моден Печатење Со Долги Ракави Дами Со Тркалезен Врат Празнично Излегување Долг Фустан Женски

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

34 "Ракав : 56см/22.83 " Должина : 85см/33.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. Големина : Л Големина. сини фустани за женски фустан со вградени шорцеви и летен фустан брабохо фустан со бодикон секојдневен летен фустан фустан за жени 2023 женски свечени фустани без грб фустани за раменици за женски фустан женски есенски фустан лето макси фустани макси за жени 2023бели летни фустани за венчавки гостински фустани за жени летен цветен фустан за женскицрн мини фустангол фустан. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип на полиестерпетер Тип : цврста јака : Качулка : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина На С. секси фустанисонце за жениплус големина летен фустанмешан фустанприлично градинарски фустани женски фустани за жени 2023 роденденски фустани за жени сексисандали жени облечени летен рамен фустан за женибридесмејка фустанклаиден фустанкрочет фустани за венчавки за жени сумерголд фустанпад фустани за венчавки за женскиплетен венчален фустан за гости. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.Женски Моден Печатење Со Долги Ракави Дами Со Тркалезен Врат Празнично Излегување Долг Фустанкарактеристики : 1.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.31 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 84см/33.23" Должина : 86cm/33.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката