• Новак
Атлетски фустан за жени здолништа костуми мода со ракави без ракави со ракави, цврсти џебови, пакувања за фустани, костуми # зделки за премиер ден денес армија зелен

Атлетски фустан за жени здолништа костуми мода со ракави без ракави со ракави, цврсти џебови, пакувања за фустани, костуми

Rating 
DEN 213.28

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, препознајте го брендот "ganfancp " кога купувате женска модна облека, можете да најдете какви било жени модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и подобар квалитет. Пријавување : Стандардната испорака обично трае 7-12 дена за да се испорача. Излезната испорака обично трае 3 -7 дена. Ако имате какви било прашања, можете да се консултирате со нас во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Нота : (1) Се обидуваме најдобро да ги покажеме точните бои за вас, но ве молиме, kindубезно прифатете мала разлика во бојата предизвикана од Различни монитори и светла. (2) Целата големина е рачна мерка, ќе има грешки од околу 1-2 инчи што е нормално. Големина на слика на табелата на почетната страница, дополнителни информации за производот кликнете подолу за детални податоци. Материјал : 95%полиестер, 5%спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Maseенска мода, сите печатени или цврсти бои. Fit : Опуштено, за вашето секојдневно носење или како подароци на пријателите. Попуст : Сега направете ја активноста, купете рано повеќе попуст. Повод : Погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, одење, вежбање, дома, дневно носење, патување и сл. Секое парче облека е комбинација на машинско производство и рачна работа, а секоја игла и нишка е потрага по извонредни детали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката