• Новак
Фустан Без ракави Модни Жени Летен Секојдневен Принт В - Врат Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Специјални понуди Небесно Сино 8

Фустан Без ракави Модни Жени Летен Секојдневен Принт В - Врат Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Специјални понуди Небесно Сино

Rating 
DEN 335.68

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Лето Секојдневен Печатење V-Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Без Ракави ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Дизајнот На Печатење го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето : Жени, Девојка Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см/32.28 "Половината : 70см/27.56 " Должина : 130см/51.18" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 86см/33.86 "Половината : 74см/29.13 " Должина : 131см/51.57" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90см/35.43 "Половината : 78см/30.71 " Должина : 132см/51.97" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 94см/37.01 "Половината : 82см/32.28 " Должина : 133см/52.36" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 98см/38.58 "Половината : 86см/33.86" Должина : 134см/52.76 " Фустан Без Ракави Модни Жени Летен Секојдневен Принт V - Вратот Камис Елек Без Ракави Долг Фустан Специјални Понуди. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Фустани без ракави за жени секојдневно лето. Плус Големина Дозвола За Женска Облека 1 15 . Подарок за одмор; подарок за Денот На Мајката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката