• Новак
Женски Лабави Комбинезони, Комбинезон Со Ремени Без Ракави, Гроздобер Костим За Играње Со Широки Нозе

Женски Лабави Комбинезони, Комбинезон Со Ремени Без Ракави, Гроздобер Костим За Играње Со Широки Нозе

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Широк Гроздобер Костим За Играње нозе - - - Мек, дише и лесен, удобен за носење. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt tt. s t Length : t120t Bust : t104t Straps : t65t Hip : t108. Мt Length : t121t Bust : t108t Straps : t66t Hip : t112. Lt Length : t122t Bust : t112t Straps : t67t Hip : t116. XLt Length : t123t Bust : t116t Straps : t68t Hip : t120. Големина (инч)ttttttt t. tt Length : t47. 24 t Bust : t40. 94 t Straps : t25. 59 t Hip : t42. 52 . Mt Length : t47. 64 t Bust : t42. 52 t Straps : t25. 98 t Hip : t44. 09 . Lt Length : t48.03 t Bust : t44. 09 t Straps : t26. 38 t Hip : t45. 67 . XLt Length : t48. 43 t Bust : t45. 67 t Straps : t26. 77 t Hip : t47. 24 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Име : Широка Нога Гроздобер Костим За Играње. Пол : Жени, Девојче. Материјал : памук и лен. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста боја. Големина : S/M/L/XL. Содржина На Пакетот. 1* Комбинезон. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : комбинезонот е изработен од памук и ленен материјал. Мека, дише и лесна, удобна за носење. КАРАКТЕРИСТИКИ : прилагодлив дизајн на ремени за рамо со завој лесно се прилагодува должината и стилот според вашето барање. ПРИЛИКИ : Совршен За забава, на отворено, одмор или секојдневно носење. Совршено е за совпаѓање со маица и станови со долги ракави или кратки ракави. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL. ве Молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Комбинезон. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката