• Новак
Мвеомтд Модни Жени Шал Долго Печатење Меки Дами Шал Завиткајте Праска Шамија Венчаница Шал Разнобоен Една Големина

Мвеомтд Модни Жени Шал Долго Печатење Меки Дами Шал Завиткајте Праска Шамија Венчаница Шал Разнобоен Една Големина

Rating 
DEN 99.04

Достапност
Производот е достапен

Елегантен дизајн, можете да носите на многу начини, можете да ја ставите во вашата торба кога ви треба во секое временабелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист прикажан на сликите.1x Шалвисок квалитет и мода : 160х50цмит е добар подарок за вашиот љубовник,семејство, пријател и соработницаквантитет : 1пцматеријал : неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатнос сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см. и висок квалитет. 1х шамија. Тоа е Добар Подарок за Вашиот Љубовник,семејство,пријател и Соработници. Големина : 160х50см. Висок Квалитет И Мода. Елегантен Дизајн, Можете Да Носите На Многу Начини, Можете Да Ја Ставите Во Вашата Торба Кога Ви Треба Во Секое Време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката