• Новак
Лолмот Есенски Фустани За Жени Светки Секси Крпеница Со Мрежеста Мрежа Со Врат Со Долги Ракави Ретро Елегантен Фустан Од Коктел-Забава

Лолмот Есенски Фустани За Жени Светки Секси Крпеница Со Мрежеста Мрежа Со Врат Со Долги Ракави Ретро Елегантен Фустан Од Коктел-Забава

Rating 
DEN 495.84

Достапност
Производот е достапен

Вонен Светки Секси Ново Лето Женски Црн Ретро Елегантен Партиски Кулб Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен,Долг Ракав,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн,Лето, Лежерен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Дизајнот на газа го прави моден и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор И. Одговараат За, Зима и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето, Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Декорација : Газестил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Карактеристика : В-Врат, Еднобојна, уникатен секси свечен фустан. Исклучителното кроење може подобро да го покаже вашиот шарм и елегантен. Оваа вечер фустан наметка ве прави сјајни, привлечни и извонредни. Материјал што дише и Се Протега : Овој Секси Свечен Фустан за жени е изработен од висококвалитетна ткаенина која содржи врвен полиестер и спандекс. Материјалот дише и мек, има добро истегнување, лесна ткаенина. Едноставен, Секси И Елегантен Стил : Секоја жена не треба да ја пропушти оваа прекрасна вечер фустан. Дизајнот со еднобојна боја и бодикон совршено ќе ја истакне вашата прекрасна телесна линија, додека високиот струк деликатно ги издлабува вашите облини. Прилика : Совршено секојдневно носење, забава, свечена, вечерна тоалета, клуб, итн.Можете да спарите со различни стилови јакни,кардигани,високи потпетици,сандали,шалови,палто,долни јакни, никогаш надвор од мода. Го привлекува вниманието што го сакате и ве прави да се истакнете во толпата. Совети : Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Сушете На Линија/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката