• Новак
Есенски јакни Женски Крпеница Со Долги Ракави Преголема Јакна Од Ветробранско Палто Разноврсна мода секојдневен Долг капут

Есенски јакни Женски Крпеница Со Долги Ракави Преголема Јакна Од Ветробранско Палто Разноврсна мода секојдневен Долг капут

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Долг Ракав Крпеница Крпеница Преголеми Патент Јакна Ветробранско Палто Мантил Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погоден за различни. Информации за производот : Сезона : Пролет,Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Материјал За Плажа : Тип На Кадифена Шема : Крпеница Стил : Секојдневен, Секси ракав должина : Долги Ракави Вклопуваат : одговара на големината дебелина : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женска Табела Со Големина На палто (Единица : см/инч) Големина : С Биста : 120СМ/47.2" Ракав : 48cm/18.9" Должина : 61cm/24.0" Големина : М Биста : 124cm/48.8" ракав : 48cm/18.9" Должина : 62cm/24.4" големина : L Биста : 128cm/50.4" ракав : 49cm/19.3" Должина : 63cm/24.8" големина : xl Биста : 132cm/52.0" Ракав : 49cm/19.3" Должина : 64cm/25.2" Забелешка : -Ве Молиме Дозволете Отстапување на Мерењето од 1-2cm Поради рачно Мерење. - Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. летни блузи за жени 2023 трендилајт сина качулка за жени сет џогер панталони дами лето с и блузи 2023сонце качулка женски качулки за патеки за жени сет униформи за нега за жени сет пјс за жени сетвоменки 3/4 ракави с и блузи без ракави за жени дуксери големина 10-12кул дуксериженски куфер сетлонг ракав исечете женски блузи. комфорни комплети за женскисатин пјс за жени сетстар качулка женски костум облека за јакна за жени 2 парчиња комплети слатки пижами за женскиплив шорцеви жени сетбели блузи за жени обични летни блузи лесни дуксери женски женствени блузи за жени поставете блузи блузи за жени униформи за жени сетпижама сетлинен блузи за жени летни панталони ги поставува жените 2 парчиња облека. дами с и блузи со долги ракави исечени качулка сина за жени поставете костуми за дуксери за жени поставете дуксери обични 2 парчиња облека девојки дуксерискелетни качулки с и блузи дозвола жените со патент дуксерискелетон качулка џемпери за жени работни блузиплус големина комплети за вежбање за жени две парчиња setsgirls дуксер. сина за жени комплети за вежбање момчиња за жени блузи и s dressystar печатење со букви поштенски лабави дуксери жени со патент дуксери без ракави блузи за женски дуксери летни комплети за жени2023 зелени блузи за жени блузи за работни комплети за дневна соба за женски дуксери со грло дуксеркасина за жени сетвоменски модни дуксери и дуксерисно сина за жени во собата. женски секојдневни 2 парчиња облека кисела дуксер фустан за женскисатин пјс за жени setswim шорцеви жени setviaoli за жени setdesigner hoodiescool hoodieswoodieswoodieswoodieswoodieswoodieswoodieswoodyswoodiesworkoung поставува црни дуксери блузи за жени мода 2023 green sweatshirtessental sweatshirtessentical дуксер есенцијални дуксерки пижами комплети за женскицрвен патент дуксери бели дуксери за мажи settimeson блузи за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката