• Новак
Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Миди Кардиган Јакна

Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печати Долг Ракав Миди Кардиган Јакна

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/пакетот 36.22"вклучува : 1 парчиња Разликата Во бојата На палтото Треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Женски Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави со Џебна Јакна Пол : Женски Стил : Секојдневен,моден вклучува : Палто Го Користи овој кружен врат ,фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : дуксерот со Вратоврска е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор,внатрешна и надворешна должина : редовна пригода : Секојдневна, Дневна Употреба Материјал : Полиестер. дише и удобно.И миењето раце и машинското перење е во РЕД 95% Памук,5% Спандекс. Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Моден Дизајн : долг ракав, отворен преден дел, ласкави, уникатни, еластични, секојдневни и лесни кардигани за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката