• Новак
Обичен Колорблок Бејзбол Јака Универзитет Долги Ракави Сиви Женски Јакни

Обичен Колорблок Бејзбол Јака Универзитет Долги Ракави Сиви Женски Јакни

Rating 
DEN 550.24

Достапност
Производот е достапен

Обични Колорблок Бејзбол Јака Универзитет Долги Ракави Сиви Женски Јакни С (4) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Сива Секојдневна Колорблок Женска Јакна Женска Надворешна Облека Женски Јакни Големина И Вклопување(инч)Должина На ракавот Во сад Должина На Ракавот Биста Манжетна Големина На Половината 4 С 28,7 41,7 7,1 40,9 32,7 6 М 29,2 43,3 7,5 42,5 33,1 8/10 Л 29,8 45,7 8,1 44,9 33,7 12 ХЛ 30,5 48 8.7 47.2 34.3 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Сива Секојдневен Колорблок Бејзбол Јака Универзитет Долги Ракави Женски Јакни С (4). Долги Женски Јакни Со Долги Ракави средно Истегнување сива С_УСА големина (4). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, fall и зима. Боја : Сива. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Блок Во Боја. Тип : Универзитет. Деколте : Бејзбол Јака. Детали : Копчето Напред. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Долго. Плакета : Единечни Гради. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Средно Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката