• Новак
Женски Тексас Јакни Исечени Јакни Со Жан Долги Ракави Секојдневен Капут В Тексас Облека За Вратот Со Џебни Есенски Палта За Жени Зелена Л

Женски Тексас Јакни Исечени Јакни Со Жан Долги Ракави Секојдневен Капут В Тексас Облека За Вратот Со Џебни Есенски Палта За

Rating 
DEN 550.24

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (223 XL)[Табела Со Големини] : ГОЛЕМИНА : xs биста : 88cm/34.65" рамо : 41cm/16.14" РАКАВ : 56cm/22.05" Должина : 47cm/18.50" . Големина : С Биста : 92см/36.22" Рамо : 42см/16.54 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 48см/18.90". Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 49см/19.29". Големина : Л Биста : 102см/40,16" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 59см/23,23" Должина : 50,5 см/19,88"Женска Пролет/Лето Обична Лабава Јака Со Ревер Со Кратки Ракави Јакна Со Еднобојна Џебна Јакна Јакна Карактеристики : Повод : Погоден За собири, ноќни патувања, клубови, Коктел Забави, одмори, секојдневни активности, состаноци И слободно Време. Совршен за пролет иumn.Поради различните резолуции на компјутерот, може да има некои разлики во боитеструкции за перење : машинско перење во кеса за перење. Измијте во ладна вода, не впивајте со белило.Оваа јакна е лесна, природна и чиста, што ја прави совршена за пролетно и есенско носење во однос на димензиите : ве Молиме проверете ги димензиите во галеријата со фотографии.Женска Пролет/Лето обична лабава јака со ревер со кратки ракави јакна со еднобојна џебна работна јакна јакна материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 560gpackage големина : 25x15x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) € Карактеристики< Тексас, V Вратот, Секојдневен Жан Јакни За Жени. €Натпревар€ Трендовски И Класичен Женски Жан Капут ќе се спари добро со секоја облека. Во текот на здолништа, фустан,Фармерки, хеланки. ①Прилика е Погодна За Секојдневно носење, Училиште,Одмор,Канцеларија,Улица,Датум,Клуб, Забава и така натаму.Совршено како Новогодишни или роденденски подароци. Qs големина xs, S, M, L. Q Инструкции За Нега Q Не избелувајте.Падне сува ниска.Ниско железо ако е потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката