• Новак
Јубатуо Шорцеви За Жени Летни Цврсти Шорцеви Висок Струк Еластични Лабави Спортски Секојдневни Шорцеви Женски Шорцеви

Јубатуо Шорцеви За Жени Летни Цврсти Шорцеви Висок Струк Еластични Лабави Спортски Секојдневни Шорцеви Женски Шорцеви

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски, рачен дизајн ве прави попривлечни 3. Добро дизајнирани и опуштени за да ве направат попривлечни 4. Удобно и лесно за носење, што ве прави поудобно 5. Совршен за улица, секојдневно, забава, сигурен сум Дека Ќе ви се допадне Информации За Производот. Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Женска Пригода : Секојдневен/Уличен Материјал. Тип На Шема Стил На Цврста Боја : Секојдневен, моден Тип На Тело : вистинска Дебелина на големината : Стандарден метод на Перење : ладно миење Раце, закачување или сушење на линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Половината Л 8 12 38 71-102см/27.95-40.16" 30см/11.81" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 71-102см/27.95-40.16" Должина : 30см/11.81" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 63-94см/24.80-37.01" Должина : 28см/11.02"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 половината : 68-102СМ/26.77-40.16" должина : 29см/11.42"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 половината : 71-102см/27.95-40.16" должина : 30см/11.81"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 77-108см/30.31-42.52" Должина : 31СМ/12.20" материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, мека текстура, лесен материјал,удобен за облека. Дизајн : Класичен дизајн на сите натпревари, совршено е да се совпадне со разни блузи и дуксер. Погодни прилики : Костум за секојдневен, плажа, дом, датум, прошетка по улица, шопинг, забава, клуб, патување. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката