• Новак
ксиух облека за спиење за жени дами со еднобојна лента со копче ревер обична модна домашна облека комплет женска облека за спиење армија зелена л

ксиух облека за спиење за жени дами со еднобојна лента со копче ревер обична модна домашна облека комплет женска облека за спиење

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 49см/19.29" Горна Должина : 69см/27.17" Половината : 60см/23.62" Колк : 100см/39.37" Должина На Панталоните : 38см/14.96" . Големина : М Биста : 115см/45.28" Ракав : 50см/19.69 "Горна Должина : 70см/27.56" Половината : 65см/25.59 "Колк : 105см/41.34" Должина На Панталоните : 39см/15.35". Големина : Л Биста : 120см/47.24" Ракав : 51см/20.08 "Горна Должина : 71см/27.95" Половината : 70см/27.56 "Колк : 110см/43.31" Должина На Панталоните : 40см/15.75". Големина : XL Биста : 125cm/49.21" Ракав : 52cm/20.47 "Горна Должина : 72cm/28.35" Половината : 75cm/29.53 "Колк : 115cm/45.28" Должина На Панталоните : 41cm/16.14". Големина : XXL Биста : 130cm/51.18" ракав : 53cm/20.87" Горната Должина : 73cm/28.74" Половината : 80cm/31.50" Колкот : 120cm/47.24" Панталони Должина : 42cm/16.54"Дами Еднобојна Лента Копче Ревер Обична Модна Домашна Облека Шорцеви Setfeartes : 65% полиестер, 35% затворена памучна врвкан Не Пеглајте комплети за женски ткаенини плетени Со Мека, еластична, шарена шема И пријатели. Овие долги ракави и шорцеви дневна сет се токму она што дамите треба во оваа сезона.Удобни Дводелни Облеки За Женски Дизајн Со Долг ракав, секојдневно лабаво вклопување, v вратот, капка рамо. Пар шорцеви за врвки и два џебови. За женските облеки изгледаат.Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневна Сезона : Пролет Лето Повод : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : кратка облека : Одговара на големината на дебелината : о-некако за перење : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женска Блуза и 1 € Pant Size Bust Sleeve Top по должина Length S100cm/39.37"49cm/19.29"69cm/27.17"60cm/23.62"100cm/39.37"38cm/14.96"M115cm/45.28"50cm/19.69"70cm/27.56"65cm/25.59"105cm/41.34"39cm/15.35"L120cm/47.24"51cm/20.08"71cm/27.95"70cm/27.56"110cm/43.31"40cm/15.75"XL125cm/49.21"52cm/20.47"72cm/28.35"75cm/29.53"115cm/45.28"41cm/16.14"XXL130cm/51.18"53cm/20.87"73cm/28.74"80cm/31.50"120cm/47.24"42cm/16.54"Size : SBust : 100cm/39.37"Sleeve : 49cm/19.29"Врвна Должина : 69см/27,17"Половината : 60см/23,62"Колк : 100см/39,37"Должина На Панталоните : 38см/14,96"Големина : Мбуст : 115см/45,28"Ракав : 50см/19,69"Горна Должина : 70см/27,56"Половината : 65см/25,59"Колк : 105см/41.34"Должина На панталоните : 39см/15.35"големина : лубуст : 120см/47.24"Ракав : 51см/20.08"Горна Должина : 71см/27.95"половината : 70см/27.56"колк : 110см/43.31"Должина На панталоните : 40см/15.75"големина : Xlbust : 125см/49.21"ракав : 52см/20.47"горна Должина : 72см/28.35"половината : 75см/29.53"колк : 115см/45.28"должина на панталоните : 41см/16.14"големина : ххлбуст : 130см/51.18"Ракав : 53см/20.87"Горна должина : 73см/28.74"половината : 80см/31.50"колк : 120см/47.24"должина на панталоните : 42см/16.54" повод : Пријатен и секојдневен живот дома. Материјал : Полиестер. Нега на облека : машинско перење или миење раце, не избелувајте. Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што Се : Сад (И) = Кина (Л).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката