• Новак
Женски Летни Врвови Плус Големина Обичен Ракав Во Боја Блок Печатење Копче Нагоре V Вратот Хенли Кошули Лабава Удобна Ручана Плисирана Туника Блуза Бела ХХХХЛ

Женски Летни Врвови Плус Големина Обичен Ракав Во Боја Блок Печатење Копче Нагоре V Вратот Хенли Кошули Лабава Удобна Ручана

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

58 "Ракав : 45см/17.69" Должина : 79. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : ова лето блузи за жени е прилично голема за лето секојдневниот живот, канцеларија, партии, дружење, патување, училиште, работа,клуб, датум со дечко.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 12 часа.55 "Ракав : 46см/18.Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед без напор., донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патување кога носите или пазарувате, туризмот, откријте ја вашата добра фигура. Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.11" Должина : 71.52 "Ракав : 47см/18. Совршено е за сите сезони. ● Клучни Зборови < Ситни Блузи За Жени;Машки Кошули Со Долги Ракави Секојдневни;Мускулни Кошули За Мажи Во Облека;Врвови Со Долги Ракави За Жени Плус Големина;Долна Кошула Со Долги Ракави За Жени;Врвови Без Ракави За Жени Одобрување 5 Долари;Долги Туники За Жените Да Носат Со Пад На Хеланки;Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави За Мажи;Летни Врвови За Дозвола За Жени Под 10 Долари;Плус Големина На Резервоари За Жени;Женски Маици Кошули краток Ракав;Девојки врвови 14-16;Јога Врвови За Жени Дозвола;Маици За Жени;Кратки Ракави Кошули За Жени;Сатенска Блуза Краток Ракав;.Гаранција по продажбата За Овие врвови за жени секојдневно лето : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето пакување : 1 * Женски Топ-Табела(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. Големина.90" Должина : 75. П можете да го изберете вистинскиот стил што ќе одговара според вашиот дневен стил на облекување или преференции.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката