• Новак
Womanената Пионер надвор од блузата со ракави на рамото, женски

Womanената Пионер надвор од блузата со ракави на рамото, женски

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Запознајте се со вашиот нов врвот за пролетната сезона! Овој врвен ракав од три четвртини од пионерската жена е направен од дише, лесна ткаенина и има стил надвор од рамо со еластично детали за шик, но опуштено вклопување. Повлекувањето над горниот дел има еластични манжетни за рафли за дополнителен дел од талент. Повторно се вратете на омилените фармерки или панталони и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Повлечете го дизајнот. Надвор од стајлингот на рамото. 3/4 ракави со еластична манжетна. Сметување на вратот/рамото и манжетната. Заоблен хемлин. Опуштено вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката