• Новак
wofeydo Машки Кошули, V Ракави Солидна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Машка Машка Блуза, Кархарт Кошули За Мажи, Маици За Маж Бела 3xl

wofeydo Машки Кошули, V Ракави Солидна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Машка Машка Блуза, Кархарт Кошули За Мажи, Маици

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Должина : 72см/28.35" Рамо : 46см/18.11 "Ракав : 22см/8.66" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 113см/44.49 "Должина : 74см/29.13 " Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23см/9.06" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 76cm/29.92 " Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 24cm/9.45" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 78cm/30.71 " Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 25cm/9.84" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130cm/51.18 "Должина : 80cm/31.50 " Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 26cm/10.24" Карактеристики : Материјал : Полиестерматеријал, погоден за различни прилики. изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен дизајн на носење ве прави попривлечни Убав Стил : Секојдневна,Згодна Пригода : Секојдневно, Дали Одговара : одговара точно на големината 2.Стилска И модна Сезона : Лето 3.Удобно што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Машки Спортски костум Пол : Дебелина На Мажот : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 1.It . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Повод : Секојдневен, Далигендер : Мансезона : Летен Стил : Секојдневен, Убав Дебелина : Стандарден Материјал : Полиестерфит : одговара на големината изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. дизајнот ве прави попривлечни Згодни1. Ит3. Удобно2. Стилски И моденшто добивате : 1 Еез Машки Спортски костумматеријал, погоден за различни прилики. Задоволителна услуга : ние што нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката