• Новак
Wonder Nation Classic Class Fit Releeverline Squardline Scupsuit, Count, Pack

Wonder Nation Classic Class Fit Releeverline Squardline Scupsuit, Count, Pack

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Супер-мекото истегнување и изградено за забава, овој вкусен плетен скок од Wonder Nation ја одржува својата стилска и удобна цело лето. Ова влечење на стил со исечени нозе карактеристики ги отсекоа деталите за модерна талент. Пар со своите омилени патики, сандали или станови за разноврсна стилска облека. Чудо на нација девојки без ракави без ракави, исечена игра со комбинезон, големини 4-18 печати. Исечен. Супер-мека вкусна ткаенина. Достапно во разновидни бои. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Вкусна игра џемпери за девојчиња од Wonder Nation.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката