• Новак
Летен Сарафан Фустан Печатен Врат Плажа Без Ракави Женски Фустан Тркалезен Резервоар Секојдневен Фустан Женски Секојдневен Фустан

Летен Сарафан Фустан Печатен Врат Плажа Без Ракави Женски Фустан Тркалезен Резервоар Секојдневен Фустан Женски Секојдневен Фустан

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Тип на шема : Печатенбез Ракави, Широко лабаво фитинг, Секојдневен стил, Пруги, Сарафан,Фустан.Оваа карактеристика на фустанот со раширена вратоврска половината,предниот дел,едноставни ленти,што ја нагласува вашата фигура.€Прилики quotifucations Quoters Queture,пакетот вклучувадолжина за хеланки,фармерки,шорцеви Или панталони, исто така може да се носи со јакна Или кардиган,и изгледа одлично кога се носи самостојно.quetary Quetary It1pc Фустан : Каузалис изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење,има одлично растегливо Што го прави Овој Летен фустан со половината на вратоврската погоден за повеќето фигури.и модата ве прави попривлечни, стилот на ремени за шпагети ве прави да се одржувате кул Во Лето, класичните ленти некоја елеганција на фустанот.Должина на ракавот : Декорација Без Ракави : Ниту Еден + Натпревар+Должина На Облека : Должина На Коленото Сезона : Лето}Стилски Пол : Жени за секојдневен секојдневен изглед и какви било прилики особено за канцеларија, забави,одмор и состаноци. Специфична ставка јака : О-материјал за вратот : табела Со Полиестерзиза : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 82cm/32.28" Должина : 92cm/36.22"Големина : М Биста : 92cm/36.22" Половината : 88cm/34.65" Должина : 94cm/37.01"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 94cm/37.01" Должина : 96cm/37.80"големина : xl биста : 104cm/40.94" половината : 100cm/39.37" должина : 98cm/38.58"големина : xxl биста : 110cm/43.31" половината : 106cm/41.73" Должина : 100cm/39.37" стил : каузални женски фустани секојдневен фустан без ракави. И Модата Ве Прави Попривлечни, Стилот на Ремени за шпагети Ве Прави Да Се Одржувате Кул Во Лето, класичните Ленти Некоја Елеганција на Фустанот. Фустан Џебови Памук Плажа Фустани За Жени Долги Макси. Должина На Облека : Предлог Фустан За Жени До Колена. Сезона : Лето Краток Ракав Макси Фустан Повик Туника Фустан. Должина на ракавот : Фустан Без Ракави Обични Фустани Со Туника За Лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката