• Новак
Женски Макси Фустан, Женски Летен Фустан Ремен За Шпагети Секојдневен Џеб Мини Фустани Со Врвки Елегантни Трендовски Кратки Сарафани Со Ленти, Вестидос Пара Мујер

Женски Макси Фустан, Женски Летен Фустан Ремен За Шпагети Секојдневен Џеб Мини Фустани Со Врвки Елегантни Трендовски Кратки

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

- Големина : С. - Големина : XXL. ? - можете да го носите во летна топлина, или да го спарите со хеланки, хулахопки, чизми за пролет, есенски шик изглед, рамномерен слој со јакна, долг кардиган и џемпери, супер удобен, но и уличен стил. Биста : 90см/35. ? - Ви благодариме за купување на нашите производи!Ви посакувам пријатно шопинг искуство во Комисеуп.Сакав летен фустан со кошула. - Големина : Л. ? - Секси и секојдневен дизајн ќе ве одржува ладни и удобни цело лето без да ја загрозите елеганцијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката