• Новак
Летни фустани за жени плус големина обичен мермер печати v вратот краток ракав макси фустан судес

Летни фустани за жени плус големина обичен мермер печати v вратот краток ракав макси фустан судес

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Womenените летни обични печатени со џеб v вратот со кратки ракави облеки : ќе го сакате овој сладок фустан на вашите есенски излегувања. Овој фустан има краток ракав со цветно печатење за привлечност. Можете да се спарите со сандалите со блок-потпетици или чевлите со мувли, да го завршите изгледот. Сезона : Пролет, Летердер : Womenените : Дневно, случајна материјал : Полиестерија ќе го сака овој сладок фустан на вашите есенски излети. Овој фустан има ракав со кратко печатење за привлечност. Може да се спарите со сандали со блок-потпетици или чевли од мувли, завршете го изгледот. Сезол : Пролет, Летодерендер : Womenените : Дневно, случајни материјали : ПолиестерПатерн Тип : Печатеноста : Должина на случајни страни : Кратка ракав за ракави : Се вклопува во Ture to Sizethickness : Standardhow To Wash : Rand Mass Студено, висат или се суши, што добивате : 1 парчиња фустан лето заштеда на заштеда 2023!. Трендовски фустани. Материјал : Пролет заштеди 2023 дише, лесен, топол и удобен за носење. Овој врв може да се мие со машина и брзо да се суши. Нема значително да се намали во миењето. Натпревар : 4 -ти јули, пролетни заштеди 2023 година, Дневно носење, дом, работа, улична облека, забава, датуми, одмор, шопинг, кафулиња и други обични прилики. Лесно е да се совпадне : Може да се совпаѓате со тоа слободно. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаѓаат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали, итн., Уникатен стил, да ве натераат убави, стилски, секси, елегантни . женски мини миди макси фустани фустани здолништа лето пролетен одмор Божиќна Ноќта на вештерките благодарноста среќен Нови години в Valentубените велигденски дами преголема плус големина лабава вклопена обична плажа памучна постелнина шифон мода најдобриот продавач пролет есен зимски смешни новини гроздобер графички печати цветни фолклори омбре вратоврска боја карирана обична цврста цврста цврста боја 4 -ти јули Хавајско бело копче надолу по мајчинство, исечено V вратот Крунак, без ракав 3/4 long short flare lantern puff sleeve workout basic henley halter sexy sleep hiking yoga sports birthday rhinestone holiday aesthetic running cutout off shoulder t shirts t-shirts tees blouses tops for women wedding guest plus size summer black midi formal sexy cocktail sun casual bodycon tshirt beach one shoulder Хавајски макси максимален халтер обичен црвен матурска кошула жени лето мама и мене пролетен работен клуб африкански гроздобер 1950 -тите миленици кафтан зелен роденден секси елегантен мини тропски линија ја уништи породилното тенис датум за ноќна забава 4 -ти јули симпатична есен зим Боемски пресек за пливање девојки трендовски резервоар за тексас ново издание летни фустани за жени 2023 година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката