• Новак
Унди Женски Летен Бохо Цветен Краток Фустан Плус Големина Сарафан Со Прерамки За Плажа Зелена 2xl

Унди Женски Летен Бохо Цветен Краток Фустан Плус Големина Сарафан Со Прерамки За Плажа Зелена 2xl

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Детали за производот : . Аозовин занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара. Пристапен, вистински, модерен, елегантен изглед дава очигледни карактеристики на стилот. Богатата личност, удобноста, едноставните линии, иновативните детали и богатите тонови ја прават секоја серија да ја истакне авангардната текстура. Женски Летен Бохо Цветен Краток Фустан Плус Големина Плажа Прерамка Партија Сарафан. . Спецификации : . Тип : Сплит Летна Плажа Макси Долг Фустан. Тип На Големина : Редовно. Пол : Жени. Материјал : Полиестер, Спандекс. Стил : Секојдневен. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Вратот : V Вратот. Боја : како што покажува сликата. Нега На Облека : Миење Раце. Големина шема. Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (34.6") -Половината : (29.9") -Должина : (34.3"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (36.2") -Половината : (31.5") -Должина : (34,6"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (37.8") -Половината : (33.1") -Должина : (35"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (39.4") -Половината : (34.6") -Должина : (35,4"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (40.9") -Половината : (36.2") -Должина : (35,8"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (42.5") -Половината : (37.8") -Должина : (36.2"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (44.1") -Половината : (39.4") -Должина : (36,6"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (45.7") -Половината : (40.9") -Должина : (37"). . Пакет : 1x Фустан. Забелешка : . 1.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). 2.Табелата со големини е прикажана на сликата, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, плажа или други активности. Дознајте повеќе ЗА АОЗОВИН со посета На Нашата Страница На Брендот. Ткаенина за дишење, модерен модел и секси стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Овој суштински фустан се одликува со дизајн со прерамки и тенок фит за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Сигурни сме дека нашите летни женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката