• Новак
Средношколски Дисциплиниран 1-ви Ден Од Новото Училиште Симпатична Женска Обична Маица Со Гроздобер Графика-Совршен Подарок За Кралицата На Забави И Родендени Бел

Средношколски Дисциплиниран 1-ви Ден Од Новото Училиште Симпатична Женска Обична Маица Со Гроздобер Графика-Совршен Подарок

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Барате Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес активности? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маичка Со кратки ракави. Со удобно и меко чувство на раката, мало истегнување и ласкаво вклопување, Оваа Маица е и удобна и стилска.Одликувајќи се со уникатен и модерен графички дизајн на градите, Оваа Маица е одличен додаток на секоја гардероба. Тоа е едноставно, но практично и нема брзо да се намали или истроши. Без разлика дали претпочитате рачно перење или машинско перење на облеката, Оваа Маица може да се справи со тоа. Само задолжително избегнувајте белило и користете температура на перење не повисока ОД 45 °C.Со голема важност за женските врвови и летните врвови за жени, Оваа Маица е совршена за секоја пригода. Без разлика дали барате графичка маичка за жени или симпатичен врв за носење, нашата Маица е одличен избор. И со својата висока корелација со графичките маици и женските Маици, можете да бидете сигурни дека овој производ е и трендовски и timeless.So зошто да чекаме? Земете ја нашата женска стандардна Маица со кратки ракави денес и доживејте совршена комбинација на удобност, стил и практичност. Подгответе се да вртите глави насекаде каде што одите! 1. Графички дизајн : Изразете ја вашата личност со нашите трендовски графички маици - + Графички маици 2. Премиум Мекост : Удобно За Целодневно Носење. 3. Разноврсна Облека : Погодна за секоја Пригода 4. Издржлив Квалитет : Инвестирајте Во Долготрајна Вредност 5. ВРВНИ КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : Женски блузи, летни врвови за жени, графички маици, кошули со кратки ракави за жени, женски маици, слатки врвови за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката