• Новак
Велигденска кошула Велигденски јајца Среќни Велигденски печати мажи и жени лабави плус големина кратки ракави зајаче екипаж кошула за девојче Велигденска настав?

Велигденска кошула Велигденски јајца Среќни Велигденски печати мажи и жени лабави плус големина кратки ракави зајаче екипаж

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Погоден за среќни велигденски додатоци и костими за уши, собирање, славење на забава, појавување на семејни облеки. Сезона : Пролет/есенски пол : Womenенски стил : Дневен/Обичен/Материјал на плажа : Млеко парчиња Модел Тип : Должина на цврсти ракави : Деколте со долг ракав : Декорација на вратот : Врска Силуета : Одговара на она што го добивате : 1 x блуза Белешка : Поради Можни физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и може да не ја одразува точно вистинската боја на примената ставка.2021 Велигденски јајца Среќни Велигденски печатени мажи и жени лабави плус големина кратки ракави можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој стилот се појавува за време на абењето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката