• Новак
Женски Врвови Маица Сина Галаксија Печати Краток Ракав Дневен Викенд Основен Круг Вратот Редовно Апстрактно Сликарство 3д Печатење Врвот Маица

Женски Врвови Маица Сина Галаксија Печати Краток Ракав Дневен Викенд Основен Круг Вратот Редовно Апстрактно Сликарство 3д Печатење

Rating 
DEN 259.20

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 17см/6.69" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 18см/7.09" должина : 68СМ/26.77" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" Рамо : 49см/19.29" ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 20СМ/7.87" должина : 70см/27.56" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" рамо : 51см/20.08" РАКАВ : 21см/8.27" должина : 71см/27.95" маици кошули За Жени памучна графика. Жените Врвови Трендовски. Женски Маици Памук Лабава Одговара Графички Војна На Ѕвездите. Женски Фустан Блузи И Блузи За Fall.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката