• Новак
Женска Графичка Маичка-Трендовска Кошула Со Кратки Ракави Со Уникатен Преден Принт, Совршени Летни Врвови За Жени, Симпатична И Удобна Женска Маица

Женска Графичка Маичка-Трендовска Кошула Со Кратки Ракави Со Уникатен Преден Принт, Совршени Летни Врвови За Жени, Симпатична

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Производот е достапен

Барате стилска и удобна Маица што може да се носи во повеќе поставки? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Одликувајќи се со уникатен графички дизајн на градите, Оваа Маица е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и удирање во теретана. Неговата мека, удобна текстура и мало истегнување го олеснуваат носењето и спарувањето со други предмети во вашата гардероба. Не само што е стилски и разноврсен, туку е и практичен и издржлив. Изработена од висококвалитетни материјали кои нема да се намалат или избледат со текот на времето, Оваа Маица може лесно да се мие во машина или рачно за чистење без проблеми. Само осигурајте се да избегнувате да го натопувате премногу долго или да користите белило и одржувајте ја температурата на детергентот за перење под 45 °C. Без разлика дали барате симпатичен и секојдневен летен врв, графичка маичка во тренд или само сигурна кошула со кратки ракави што ќе ја додадете во вашата колекција, оваа женска Маица ве покри. Па зошто да чекаме? Додадете го ова задолжително парче во вашата гардероба денес и доживејте ја удобноста, стилот и квалитетот на нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! 1. Модерен Дизајн : вашата гардероба неопходна за секојдневно носење. 2. Мека и Удобна : Доживејте ја целодневната удобност со нашата мека и растеглива ткаенина. 3. Совршено Вклопување : ласкав крој кој изгледа одлично и се чувствува уште подобро. 4. Издржлив и Долготраен : Инвестирајте во квалитетна кошула која ќе го издржи тестот на времето. 5. Разноврсна : Носете Ја за секоја пригода, од секојдневна до активна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката