• Новак
Б91хз Блузи За Жени Обични Елегантни Жени Со Еднобојна Голема Лабава Буква Со Кружен Врат Печатена Маица Со Кратки Ракави Жени Плус Големина Врвови Виолетова, ХХЛ

Б91хз Блузи За Жени Обични Елегантни Жени Со Еднобојна Голема Лабава Буква Со Кружен Врат Печатена Маица Со Кратки Ракави Жени

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Блузи За Жени Обични Елегантни Жени Со Еднобојна Голема Лабава Буква Со Кружен Врат Печатена Маица Со Кратки Ракави : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1пц Жени Врвни Карактеристики : оваа едноставна женска кошула со кратки ракави со вратот без ревер може малку да ја открие вашата секси клучна коска.Симпатичниот преден плисиран дизајн ја зголемува осветленоста на целокупната форма.Должината на средниот колк може да ја напика предната страна за да направи потенок и елегантен изглед. Појавување : Овие маички кошули можат да се спарат со хеланки,фармерки,здолништа,шорцеви,потпетици,рамни сандали,патики и убав ѓердан за пристоен изглед.Можете да ја носите оваа основна блуза врвот под јакна, кардиган и палто во сите сезони. Повод : овој лежерен лесен врв на јаката лесно може да се облекува нагоре и надолу.Совршен за внатрешни или надворешни активности како што се работа,канцеларија,плажа, теретана,јога, голф, излети, состаноци, забави, клуб, одмор, патување, одмор,шопинг etc.An идеален подарок за пријатели,мајка сопруга или друго семејство. Нега на облека : машина за перење во нежно/рачно перење во ладна вода, сушење на воздух/сушење на линија, не избелувајте,ниско железо доколку е потребно.За најдобри резултати, се препорачува да се мие одделно за првото перење. Водич за големина : Големина нагоре ако сакате Лабав изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката