• Новак
Bazyrey Женски Долги Ракави Блузи Плус Големина Круг Вратот Повик Маица Солидна Пуловер Зелена, XXXL

Bazyrey Женски Долги Ракави Блузи Плус Големина Круг Вратот Повик Маица Солидна Пуловер Зелена, XXXL

Rating 
DEN 319.68

Достапност
Производот е достапен

Женска Модна Секојдневна Качулка Со Кружен Врат Неправилна Блуза со Долги Ракави со Пруги. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 100% Стил На Полиестернек : Тркалезна Шема На Вратот : Стил На Карирани Ракави : Дебелина На Ѕвончето : Лесен Стил : Секојдневен, Уличен Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил,. Сезона : Aut, Зимска Пригода : Секојдневен / Дома / Одмор . Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Направено од 100% Полиестер, Меко и Удобно со Фер Истегнување.Намалување На Телото Лого, Покажува Добра Фигура. Пуловер/Блуза/Маица/Прилагодлива Врвка За Влечење/Каузална/Омбре Боја или Цветен Принт/Долг Ракав/. Женските врвови за хеланки имаат лабаво вклопување,Долг ракав,Зелен, ХХХЛ, Кариран,Кружен Врат, пуловер и вкрстен дизајн. Шиење под деколте и странично поделен стил. Совршен За Носење Со Фармерки за Одмор или Носење Со Дневни Панталони. Само Додадете Топол Џемпер и Чизми за Совршен Есенски Или Зимски Изглед.Ова е Совршен Врв За Носење За Време На Сезоната На Празници.Одличен Подарок За Училиште, Дом, Клуб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката