• Новак
Уорча Мода Летна Маица Кардиган Копчиња Ревер Женски Капут Зелена

Уорча Мода Летна Маица Кардиган Копчиња Ревер Женски Капут Зелена

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Уорца Мода-Летна Маица Кардиган Копчиња Ревер Жени Палто зеленапроизвод детали. . Оди задебелен, секој ден од неделата Со Женскиот Капут На Уорка. Обложете го над сѐ за совршен завршен допир. Од графичка маичка и тенки фармерки за игра до полнење панталони со широки нозе за работа, го најдовме најдобриот блејзер за вашата следна игра со моќност. Исклучиво. на . Материјал : 99% Памук/1% Спандекс; Постава : 100% Полиестерска Нега : Земја На Потекло што може да се пере Во Машина : Увезено Вклопување : Тенка Должина : 27" долга Јака : Затворање на Јака Со Засеци : Ракави со едно копче : Долги ракави Со акценти На копчиња Џебови : Два предни џебови Со размавта Карактеристики : Едноградни; карирана шема; наредени. Тенок Блејзер За Жени Од Uorcsa Uorcsa основни вредности : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Насоки За Нега На Ткаенина Во кина Измијте Ладно Одделно Нежен Циклус Само Белило Без Хлор Доколку е Потребно Исушете Го Сувото Ниско Отстранување Веднаш Изладете Го Железото доколку е потребно. Женски Капут Дополнителни Спецификации : Бои : Зеленило : Мматеријал : 95%Полиестер, 5%Спандексезона : Пролет, Лето,Aut Пол : Женски Повод : Забава, Дневен, Секојдневен Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женски Капут. Пребарување на клучни зборови : автомобил палто женски лабораториски палто жени долг издувам ракав womenот палто жени црвенatот палто за жени двојно гради палто жени долг пуфер палто жени долг мантил белrenchот палто жени лабораторија палто женски вграден капут за жени женски лабораториски палто womenот палто жени црн капут жени црн blackот палто жени жени пуфер капут. Големина Табела : (М )Големина : С - - - - Големина. : Мали - - - - САД : 4ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8ЕУ : 34Биста : 38,19"Должина : 25,59"Големина : М - - - - Големина. : СРЕДНО - - - - САД : 6ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10ЕУ : 36Биста : 40.16"Должина : 25.98"Големина : Л - - - - Големина. : Големи - - - - САД : 8ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12ЕУ : 38Биста : 42.13"Должина : 26.38"Големина : XLГолемина. : Х-Голем - - - - САД : 10ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14ЕУ : 40Биста : 44.09"Должина : 26.77"Големина : ХХЛГолемина. : Хх-Големи - - - - САД : 12ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16ЕУ : 42Биста : 46.06" - - - - Должина : 27.17".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката