• Новак
Класична маица за жени во шампион

Класична маица за жени во шампион

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Нашата лого-богата со кратки ракави со кратки ракави е издвојување самостојно или како прв слој. Тесен екипаж; Стајлинг на пуловер. Кратки ракави со лого на левата страна на левиот ракав. Означете бесплатно со мека лента за вратот за дополнителна удобност. Мелењето на памук од рингспун е ултра-мека. Дво-тон скрипта лого однапред. Содржина на ткаенина : 60% памук, 40% полиестер. Машина за перење. Шампион класичен маица за жени. Земја на потекло : Хондурас; Хаити; Ел Салвадор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката