• Новак
Женски Врвови Модни Жени Плус Големина Цврст Ракав За Капење На Вратот Преклопен Раб Лабава Маица Маици За Жени

Женски Врвови Модни Жени Плус Големина Цврст Ракав За Капење На Вратот Преклопен Раб Лабава Маица Маици За Жени

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

52" рамо : 67см/26.Платформа добро рангирање на податоци должина : Regular1.14" Должина : 74см/29.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!2.31" половината : 96cm/37.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.56" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12-14 велика британија : 16-18 еу : 42-44 биста : 110cm/43.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.20" ракав : 40cm/15.Должина На Ракавот : Кратка Должина : Редовно2.38" РАКАВ : 43СМ/16.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвна Декорација : Преклопете ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.37" Рамо : 65см/25. џемпери за жени кошули со долги ракави за жени свадбени гостински фустани за жени долна облека за жени хеланки за жени црни фустани за жени џемпери џемпер фустан за жени компресија кардиган за жени чорапи за жени фустан со долги ракави за жени комбинезони за жени.58" ПОЛОВИНАТА : 90 CM/35.80" РАКАВ : 39 CM/15.It изработен е со висок квалитет : Полиестер, Спандексплескајте проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Почитуван клиент, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате.94" половината : 94cm/37.Пол : Женскидекорација : Преклопот и миењето раце и машинското перење е Должина На Ракавот : Кратка Јака : V-врат забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Тип На Шема : Цврст 3.02" ракав : 37cm/14. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме знајте .Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!Јака : V-вратот s, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеиспитајте Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.92" големина : хххххл сад : 18-20 велика британија : 22-24 еу : 48-50 биста : 128см/50.67" Половината : 100см/39.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката