• Новак
Tklpehg Кратки ракави кошули за жени расчистување меко слободно време опуштено вклопување мода лето v вратот патент маица во боја блок крпеница лесна маица розова 4

Tklpehg Кратки ракави кошули за жени расчистување меко слободно време опуштено вклопување мода лето v вратот патент маица во

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Модна женска летна V-врат Краток ракав за печатење на патент за печатење на обична маица Блусето Дознајте повеќе за женската облека Tklpehg, ве молиме кликнете Цветно печатење на екипажот со кратки ракави со кратки ракави е совршена за вашиот секојдневен изглед. Изработено е од висококвалитетен материјал, така што е издржлив и удобен. Оваа кошула има кул стил што ќе ве натера да се истакнете меѓу сите други луѓе. Дизајнот на оваа блуза е совршен за да ја покажете вашата личност дома или дури и на работа. Покрај тоа, оваа лесна маица е одлична за носење во летни денови додека се одржувате дише и удобно цел ден. Постојано ги ажурираме нашите производи за да бидете сигурни дека ќе останете пред трендовите во светот на модата. Препорака за големина : Големина- S големина . Мала САД- 4 Велика Британија- 8 ЕУ- 34 биста- 92см/36,22 '' ракав- 21 см/8,27 '' Должина- 67см/26,38 ''. Големина- m големина . Средна САД- 6 Велика Британија- 10 ЕУ- 36 биста- 96см/37,80 '' ракав- 22 см/8,66 '' Должина- 68 см/26,77 ''. Големина- l големина . Голем САД- 8 Велика Британија- 12 ЕУ- 38 биста- 101см/39,76 '' ракав- 23см/9.06 '' Должина- 69см/27.17 ''. Големина-xl големина . x-large US-10 Велика Британија-14 EU 40 биста-106cm/41.73 '' Sleeve 24cm/9.45 '' Должина-70cm/27.56 ''. Големина xxl големина . xx-large US 12 Велика Британија-16 EU 42 Bust 111cm/43,70 '' Sleeve-25cm/9.84 '' должина-71cm/27.95 ''. Големина-xxxl големина . 3x-large US-14 Велика Британија-18 Eu 44 Bust 116cm/45.67 '' Sleeve 26cm/10.24 '' Должина-72cm/28.35 ''. Големина xxxxl големина . 4x-large US-16 Велика Британија-20 Eu 46 Bust 122cm/48.03 '' Sleeve 27cm/10.63 '' Должина-73cm/28.74 ''. Големина xxxxxl големина . 5x-large US-18 UK 22 Eu 48 Bust 128cm/50.39 '' Sleeve 28cm/11.02 '' Должина-74cm/29.13 '' Табела со големина : Табела за големина : Ние сме азиска големина, големината работи мали, препорачуваме 1-2 големина нагоре. (Beе биде поудобно.). Без разлика дали е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас . Кошули со кратки ракави за жени дозвола за мека слободно време опуштено вклопено модно лето v вратот на маицата во боја Лесна маица со лепенка. Сезона : лето, пролет, есен. Womenените xxxl врвови врвови на женските облека кратки ракави жени плетени врвови плус големина женски кошули кратки ракави обични виолетова памучна маица, жени краток ракав, женски краток ракав Туника, мајчини памучни врвови врвови, модни кратки ракави чипка чипка врвот плус пролетни врвови за жени летни жени хаваиски кошула плус маица со големина врвови 4x женски четвртина ракав врвови на врвови за дастер за жени маички со кратки ракави. flowy fall tops tops blouse women short sleeve cold shoulder workout tops for women plus tops long short sleeve white top nice summer tops women woment's short sleeve tops women short sleeve top spring work tops women white scrub tops for women loose fit dressy tops for women womens short ракав Raglan tee кратки ракави за ракави од нане зелени кошули за жени облечени во тонични врвови за жени, искра, врвови на жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката