• Новак
Женски Сјај Без Ракави Рушена Партија Клубска Облека Бодикон Мини Фустан

Женски Сјај Без Ракави Рушена Партија Клубска Облека Бодикон Мини Фустан

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Женски Сјај Без Ракави Шпагети Ремен Без Грб Бодикон Фустан. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : С/М/Л. Боја : Сребрена/Црна/Виолетова/Розова. Содржина На Пакетот : . 1* Фустан. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, сјајна лента за шпагети без ракави, избрзан краток фустан без грб, блискиот дизајн може да ги нагласи облините на вашето тело. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој фустан е погоден за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. ОПЦИИ СО ТРИ ГОЛЕМИНИ : постојат три големини за да изберете, кои се мали, средни и големи, ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката