• Новак
Самостојна Салон Натопи Маникир База Гел, Нето ст. 7г

Самостојна Салон Натопи Маникир База Гел, Нето ст. 7г

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Бакнеж Салон Натопи База Гел работи Со Бакнеж Салон Натопи Боја Систем. Основниот Гел ја врзува бојата во прав со површината на ноктите. Системот ЗА маникир ВО прав САМОСТОЈНО има се што ви треба за да создадете маникир со квалитетен салон, веднаш дома. НЕ е потребна УВ светлина & резултатите се неверојатно долготрајни. Лесно впие надвор. Со Системот За Брзо Впивање На БАКНЕЖОТ. Нето Ст. 7г (0,25 мл.) Бојата трае 2 недели или повеќе. Добијте акрилна јачина што е понежна за вашите нокти. Салон Натопи Боја Систем Стартер Комплет продаваат одделно заедно Со Врвот Гел, Активатор, И Боја Прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката