• Новак
Тешка Решетка За Облека Држач За Закачалка За Облека Држач За Држач За Држач Со Нивоа Полица За Складирање

Тешка Решетка За Облека Држач За Закачалка За Облека Држач За Држач За Држач Со Нивоа Полица За Складирање

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Спецификацијапроизвод : закачалкабојка : Златен Материјал : железо, дрводимензии : 85х25х200см/33, 46х9, 8х78, 74ин; Полици : 93х20см/36, 6х7, 8нежина : 10 кг / 22,05 фунти употреба на производ : погоден за складирање облека, стил на украсување на домот : индустриски ретро стил апликација : Погоден за ходникот, тремот, спалната соба, плакарот, Просторијата За Перење, продавницата за облека или балконзабележаните димензии може малку да се разликуваат поради рачните мерења боите може малку да се разликуваат поради разликите во екранот и осветлувањето пакетот вклучува 1 * закачалка ретро индустриски стил : оваа решетка за гардероба има кул индустриски и ретро изглед, обидете се да додадете индустриски гроздобер изглед во вашиот дом, навистина е кул и привлечен. Лесно за инсталирање : Оваа закачалка може да се инсталира на рамни ѕидови, вклучувајќи бетон, ѕидови од плочки или други видови ѕидови. Вклучен е дијаграм за инсталација кој ќе ви помогне брзо да се соберете. Заштедете простор : Оваа закачалка обезбедува голем простор за складирање додека ја одржува вашата соба уредна. Решетката за прикажување облека може да ги држи чевлите, капите, чантите, облеката, играчките и саксиите. Широка примена : Оваа закачалка со полици е погодна за продавници за облека, домови, студија или студија за танцување. Совршен за ходници, влезови, спални соби, плакари, простории за перење или балкони. Висококвалитетен материјал : закачалката е изработена од висококвалитетна железна цевка и дрвена табла, која е издржлива и цврста и има силна носивост. Дизајнот на тројната полица го зголемува просторот за складирање на ѕидот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката