• Новак
памук со кадифено декторална перница со единечен пакет

памук со кадифено декторална перница со единечен пакет

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Донесете луксузен допир на вашиот тросед, стол или кревет со овој Softl 100% памук со кадифе од кадифе. Белешка : Ова е само школка, полнење/вметнување не е вклучено. Направено од 100% мек памук. Патент страна за лесно отстранување. Машина за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката