• Новак
Инлифе Две Тимови За Жени, Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен Костум За Панталони Комплет Два Салони

Инлифе Две Тимови За Жени, Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен Костум За

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Костими за потење за жени поставуваат 2 парчиња; костуми за патеки за жени поставуваат дозвола.67" Панталони Должина : 104cm/40. Карактеристики на производот : Секојдневен врв, секојдневна облека, Половина Ракав, панталони, моден и моден дизајн, летен секојдневен врв. Летни Тимови,лабави, секојдневни, спортски, лесни за носење, лесни за перење.80" Ракав : 29см/11.01 "Панталони Половината : 74-104см/29.22 "Панталони Половината : 58-88см/22.94 "Панталони Должина : 101см/39.37 "Панталони Должина : 100см/39.41" Ракав : 28. Ве молиме запомнете : измијте рачно или машина во ладна вода/не избелувајте/исушете. Големина : 3xl Големина.24 "Врвови Должина : 65см/25. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која можете да ја најдете на нашата слика или опис.21 "Врвови Должина : 66см/25.22 "Должина На Панталони : 98см/38.80 "Панталони Должина : 99см/38.20" Ракав : 29. Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женски Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : С Големина. Големина : XXL Големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката