• Новак
Мало Дете Деца Девојки Танц Чевли За Танц Принцеза Кожени Чевли

Мало Дете Деца Девојки Танц Чевли За Танц Принцеза Кожени Чевли

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : 22 Insole Должина : 13.5 CM/5.3" Препорачана Возраст : 15-18 Months ЕУ : 22.5 велика БРИТАНИЈА : 5.5 НАС : 6.5 Погоден За : Деца Големина : 23 Insole Должина : 14 CM/5.5" Препорачана Возраст : 18-24 Months ЕУ : 23 велика БРИТАНИЈА : 6 НАС : 7 Погоден За : Деца Големина : 24 Insole Должина : 14.5 CM/5.7" Препорачана Возраст : 2-2.5 Години ЕУ : 23.5 велика БРИТАНИЈА : 7 НАС : 8 Погоден За : Деца Големина : 25 Insole Должина : 15 CM/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3 Years ЕУ : 24 велика БРИТАНИЈА : 7.5 НАС : 8.5 Погоден За : Деца Големина : 26 Insole Должина : 15.5 CM/6.1" Препорачана Возраст : 3-3.5 Години ЕУ : 25 велика БРИТАНИЈА : 8 НИ се на : 9 Погоден За : Деца Големина : 27 Insole Должина : 16 CM/6.3" Препорачана Возраст : 3.5-4 Years ЕУ : велика БРИТАНИЈА 26 : 8.5 НАС : 9.5 Погоден За : Деца Големина : 28 Insole Должина : 16.5 CM/6.5" Препорачана Возраст : 4-4.5 Години ЕУ : 27 велика БРИТАНИЈА : 9 НАС : 10 Погоден За : Мало Дете Големина : 29 Insole Должина : 17 CM/6.7" Препорачана Возраст : 4.5-5 Years ЕУ : 28 велика БРИТАНИЈА : 10 НАС : 11 Погоден За : Мало Дете Големина : 30 Insole Должина : 17.5 CM/6.9" t Препорачана Возраст : 5-5.5 Години ЕУ : 28.5 велика БРИТАНИЈА : 10.5 НАС : 11.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 31 Insole Должина : 18 CM/7.1" Препорачана Возраст : 5.5-6 Years ЕУ : 29 велика БРИТАНИЈА : 11 НАС : 12 Погоден За : Мало Дете Дете Доенче Деца Девојки Кристал Bowknot Чевли за Танц Принцеза Кожени Чевли Опис Тоа е направен од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе Прекрасна и Шармантна дизајн на располагање,Направи вашето бебе повеќе прекрасна Пол : Девојки Чевли горниот материјал : СТП Единствена материјал : Гума Мода Елемент : Bowknot Затворање Тип : Кука&јамка Стил : Случајни,Мода,забава Пакет содржина : 1 пар бебе чевли(Не Вклучувајќи и чевли кутија) Забелешка : Insole Должина=Нога Должина+0.8 cm ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Големина Влошка Должина Препорачана Возраст ЕУ ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Сад Погоден за 23 14СМ/5.5 "18-24месеци 23 6 7 Големина На Мало Дете : 23 Должина На Влошка : 14СМ/5.5" Препорачана Возраст : 18-24месеци ЕУ : 23 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 Погоден за : Мало ДЕТЕ БТЈХ Мало Дете Деца Девојчиња Кристално Боукнон Танц Чевли Принцеза Кожа Чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката