• Новак
Sngxgn Мажи Кратки Комплети Облека Шорцеви Лесен Плажа Одмор Во Собата За Мажи Бела 3XL

Sngxgn Мажи Кратки Комплети Облека Шорцеви Лесен Плажа Одмор Во Собата За Мажи Бела 3XL

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

47"големина : ххл половината : 45см/17. Големина : L Половината : 41cm/16.80" должина на дното : 52см/20.17" должина на дното : 58cm/22.83" рамо : 50см/19.43" должина : 63см/24.05" Рамо : 48cm/18. Мазни Рамни Рабови P-revent Триење. Јас-мпорт. Машинско Перење.20" рамо : 56cm/22.59" Должина На дното : 54см/21,26"големина : хххл половината : 47см/18,50" : 60см/23,62" рамо : 52см/20,47" ракав : 29,5 см/11,61" должина : 67см/26,38" должина на дното : 56см/22,05"големина : ххххл Половината : 49см/19. Машки Моден Апартман табела : .83"големина : xxxxxl половината : 51cm/20.26" Рамо : 46cm/18. Мажи 2 Парчиња Кратки Комплети Облека Летна Кошула И Шорцеви Се Вклопуваат Спортски Шорцеви Комплет Мускулна Маица Шорцеви За Плажа Мажи 2 Парчиња Облека Кратки Комплети Летни Секојдневни Мускулни Теретани Маица За Вежбање Машки Спортски Комплет Летна Облека 2 Парчиња Комплет Маици Со Кратки Ракави И Шорцеви Стилски Секојдневен Сет За Дуксери Машки Спортски Комплет Летна Облека 2 Парчиња Комплет Маици Со Кратки Ракави И Шорцеви Секојдневен Стилски Комплет За Дуксери Машки Краток Ракав Кошула И Шорцеви Постави 2 Парче Летни Тимови Модни Тренерки Секојдневен Сет Машки Тренерки.02" должина : 65см/25.05" ракав : 32,5 см/12,80" должина : 71см/27,95" должина на дното : 60см/23,62"големина : ххххххл Половината : 53см/20,87" : 66см/25,98" рамо : 58см/22,83" ракав : 34см/13,39" должина : 73см/28,74" Должина На дното : 62см/24.90" ракав : 26.11" Ракав : 25cm/9.Машка Цветна Кошула и Краток Сет.84" Должина : 61cm/24. Машки Хавајски Кошула и краток Сет затворање : .69"Големина : XL Половината : 43cm/16.02" Должина На Дното : 50cm/19.41" машки летни 2 парчиња облека секојдневни кошули за мускули со кратки Ракави и класичен фит Спортски Шорцеви Комплет тренерки машка кошула со кратки ракави и шорцеви комплет 2 парчиња летни облеки Модни Тренерки секојдневен комплет мажи летни тренерки 2 ПАРЧИЊА Облека маици со Кратки ракави и шорцеви комплети за џогирање спортски костуми за дуксери спортска облека мажи 2 парчиња Облека Кратки Комплети летни секојдневни маици за вежбање во теретана за мускули мажи 2 парчиња облека летни секојдневни маици за маици со кратки ракави на мускулите на Екипажот И Класично Вклопување.41" рамо : 54cm/21.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката