• Новак
Бронзена Прва Петакула На Сонцето Талисман За Моќ

Бронзена Прва Петакула На Сонцето Талисман За Моќ

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Изработени од сјајни, цврсти златари бронзени мерки приближно 1 1/4 инчи (3,1 см) во дијаметар едностран страничен дизајн балата одговара на синџири со дебелина до 3 мм вклучува бесплатен восочен кабел со должина од 24 инчи Со 2 инчен продолжувач Бронзена Прва Петакула Од Сончевиот Талисман за Моќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката