• Новак
Бебе Безбедносно Ќебе, Суровост Ѕвонче Бебешки Заби Полнети Кукли Без Мирис Над Години За Патување

Бебе Безбедносно Ќебе, Суровост Ѕвонче Бебешки Заби Полнети Кукли Без Мирис Над Години За Патување

Rating 
DEN 144.00

Достапност
Производот е достапен

Бебе Безбедност Ќебе, Без Суровост Ѕвонче Бебешки Заби Полнети Кукли Без Мирис Над 0 години За Патување Спецификација : Тип На Ставка : Кукли За Заби За Бебиња Големина : Прибл. 38 х 16 х 8см / 15 х 6.3 х 3.1 во € 2cm Material : полиуретан супер мек соодветен : Над 0 Години Пакет Листа : 1 x Кукла И Ѕвонче : безбедносното ќебе за новороденчиња може да се закачи на креветот, главата има ѕвонче може да испушти јасен звук, а може да му се даде на бебето да гризе. Тактилни Играчки : Оваа кукла има мек допир, во процесот на допир за промовирање на развојот на тактилниот нерв на бебето, збогатувајќи ги чувствата на 5-те сетила на бебето. Симпатичен Изглед На Зајаче : симпатичниот лик зајаче има посебен и шармантен цртан дизајн дизајниран да ги смири сите сетила на бебето и може да се користи и како удобна крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката