• Новак
Муслин Бања Пешкир Памук Газа Качулка Бебе Бања Крпи Слоеви Дише Ултра Абсорбента Новороденче Крпи

Муслин Бања Пешкир Памук Газа Качулка Бебе Бања Крпи Слоеви Дише Ултра Абсорбента Новороденче Крпи

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

КВЗНЏГР Муслин КРПА За Капење Памучна Газа Качулка За Бебиња Со Качулка 6 Слоја Ултра Апсорбирачки Крпи ЗА Новороденчиња (Облак) ЗА Дишење МАТЕРИЈАЛ : 100% памук, 6 Слоја Памучна Газа, нашите крпи за капење се чувствуваат исклучително меки и ултра абсорбента. ПЕРЕЊЕ И НЕГА : машина за перење, исто Така можете да ја миете рачно, нашите крпи за капење ја одржуваат мекоста на муслинот измијте после миење. Поради природната дише на газа, можете да ја исушите многу брзо, дури и ако е обесена за да се исуши, потребни се само неколку hours.Do не е суво чисто. ДИЗАЈН : Ултра Меки крпи за Капење со Качулка за Бебиња и Мали Деца, добра капа за дишење ќе го направи бебето поудобно за носење. Идеален е за деца за домашно палто, спиење, капење, пливање итн. ГОЛЕМИНА : 23,6 "Х23, 6".погоден за 1-4 години бебе. Нашата крпа за капење со качулка прави совршен унисекс туш за бебиња, подарок за роденден или регистар за бебиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката