• Новак
Предни Тркала Центар Тапан Сопирачка 60 70-6. Гума без цевки За Ninebot Ma G30

Предни Тркала Центар Тапан Сопирачка 60 70-6. Гума без цевки За Ninebot Ma G30

Rating 
DEN 1734.24

Достапност
Производот е достапен

Предупредување : нелегално е да се возат електрични скутери на јавни патишта, тротоари или велосипедски патеки. Тие се наменети само за употреба на приватно земјиште со дозвола на сопственикопис : *Сосема нов И висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*10 Инчен Центар На Предните Тркала Тапан Сопирачка Со 60/70-6,5 Гуми без Цевки За Ninebot Max G30speciation : *Материјал : алуминиумска легура+гума*Боја : Црна (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : Околу 254*60 MM*Тежина : Околу 2300гр *модел : 60/70-6,5*максимално оптоварување : 100кг*стандарден воздушен притисок : 380кпа (55пси)Пакетот Вклучува : 1 Х Предно Тркало Со Барабан Сопирачка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Предупредување : нелегално е да се возат електрични скутери на јавни патишта, тротоари или велосипедски патеки. Тие се наменети само за употреба на приватно земјиште Со Дозвола На сопственикот Опис : . Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. 10 Инчен Центар На Предните Тркала Тапан Сопирачка Со 60/70-6,5 Гуми Без Цевки За Ninebot Max G30 Спецификација : . Материјал : алуминиумска легура+гума.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката