• Новак
Секси Танц Жени Кардиган Еднобоен Ревер Палто За Вратот Секојдневна Удобна Јакна Секојдневна Отворена Предна Облека Долги Ракави Есенски Зимски Блузи Блузи Сина X

Секси Танц Жени Кардиган Еднобоен Ревер Палто За Вратот Секојдневна Удобна Јакна Секојдневна Отворена Предна Облека Долги Ракави

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Женски Блузи Блузи, Надворешна Облека Кардиганс Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Бела, Сива, Кајсија, Розова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : должина на лапел : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : Пролет ,umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Ажурирајте ја вашата гардероба со овој пријатен кардиган. Одликувајќи се со долг ракав, јака за ревер, отворен преден стил, без патент/копче, цврста боја, дизајнот со шик обвиткан додава трендовски и уникатен допир, што го прави да се издвојува од другите кардигани.2. Класичен кардиган со цврста боја, лесен за усогласување со секоја облека. Изработена од мека, дише и лесна ткаенина, многу удобна за носење. Совршен за слоевитост во поладните денови на пролетта, есента и зимата.3. Овој кардиган е совршен за различни прилики, од работа до секојдневни излегувања, ноќно излегување со пријателите или бранч за викенд/одмор. Спарете го со фармерки, фустан или хеланки за шик и удобен изглед.Содржина на пакетот : 1 х Женски Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Отворени Предни Кардигани За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Обвиткани Кардигани Блуза Блузи. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Жените Кардигани Се Направени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Жените Обични Кардигани Карактеристики Обвиткан, Отворен Преден, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја, Лабав Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело за Дами. Повод-Женските Кардигани Се Одлични за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката